Obsah

Zvažte, zda je nyní návštěva úřadu nezbytná

Typ: ostatní
S ohledem na opatření vlády č. 994 z 8. října tohoto roku, byla na všech městských úřadech zkrácena provozní doba pro veřejnost na dvakrát pět hodin v týdnu.
Na Městském úřadě Domažlice je konkrétně stanovena na pondělí od 7:30 hodin do 12:30 hodin, ve středu od 12:00 do 17:00 hodin.

Stejně jako na jaře i nyní se toto opatření nepříznivě projevilo v provozu odboru dopravy, zejména při přihlašování a odhlašování motorových vozidel a zpracovávání řidičských průkazů, což jsou úkony, které vyžadují osobní přítomnost žadatelů. S ohledem na prostory úřadu, kde je obtížné dodržovat rozestupy a další protiepidemiologická opatření, žádáme občany, aby důkladně zvážili, zda o těchto čtrnácti exponovaných dnech je z jejich strany návštěva úřadu nezbytná.

Na závěr ještě sdělení držitelům řidičských průkazů, jejichž platnost uplynula mezi 1. únorem 2020 a 31. srpnem 2020 a nedošlo zatím k jejich výměně, aby návštěvu odložili.

Protože dle nařízení EU je u těchto průkazů prodloužena platnost o dobu sedmi měsíců, a to od data konce platnosti uvedeného v řidičském průkazu (položka 4b). Děkujeme za pochopení a dodržování zvýšených hygienických opatření.

Autor: MěÚ


Vytvořeno: 15. 10. 2020
Poslední aktualizace: 15. 10. 2020 15:38
Autor: Josef Babor