Městský úřad Domažlice
Náměstí Míru 1
344 20 Domažlice
Dnes je nutné přestupovat v Sušici či na Železné Rudě, či v případě cest z Domažlicka v Janovicích nad Úhlavou nebo v Klatovech.
Cyklobus pojede každou sobotu, neděli či státní svátek až do 26. září, přičemž pobere 22 kol. Na lince 981 platí klasický tarif IDPK. Z Domažlic, Poděbradovy ulice vyjíždí v sobotu, neděli a svátek v 7:15 hod (příjezd: Prášily 9:10, Srní 9:27, Modrava 9:50, Kvilda 10:02). Zpět z Kvildy odjíždí v 16:50.
Upozorňujeme, že do 13. června jede linka v odlišných časech (jízdní řád 400981_1). Poté začne platit další jízdní řád, autobus vyjede z Domažlic v 7:08, zpět z Kvildy pak v 16:45.