Obsah

Výsledky XVIII. ročníku Alobalové koule

Typ: Z města
V úterý 14.6.2011 byli v obřadní síni městského úřadu odměněni nejúspěšnější účastníci XVIII. ročníku soutěže "O největší alobalovou kouli". Místostarosta Domažlic Mgr. Karel Štípek a pracovníci odboru životního prostředí jim předali zajímavé dárky. A jaké byly celkové výsledky?
KOLEKTIVY
Poř. Škola   Třída Hmotnost
(kg)
1. MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232     98,00
2. Masarykova ZŠ Kdyně     94,90
3. MŠ Tlumačov     77,40
4. MŠ Luženice     58,60
5. MŠ Klenčí pod Čerchovem   I.,II.tř 54,90
6. Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem     47,10
7. ZŠ Chodov     43,70
8. MŠ Stonožka Mrákov     20,80
9. Resorba s.r.o.     17,00
10. ZŠ Mrákov     13,60
11. ZŠ Domažlice, Komenského 17   4.B 11,90
12. MŠ Kvíčovice     10,88
13. MŠ Trhanov     9,80
14. MŠ Chodská Lhota     6,90
15. ZŠ Prapořiště     6,70
16. ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232   2.A 6,60
17. ZŠ praktická Domažlice, pobočka Holýšov   1.tř 2,60
18. Chovatelský kroužek ZŠ Komenského 17     2,40
19. ZŠ Česká Kubice   1. – 5.tř 2,10
20. 5.oddělení školní družiny ZŠ Komenského 17     2,00
21. Rodinné a mateřské centrum Kráčmerka     1,66
22. ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232   1.B 1,00
23. ZŠ Domažlice, Komenského 17   5.A 0,90
24. ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232   5.B 0,70
Celkový součet: 592,14
         
JEDNOTLIVCI
Poř. Jméno Škola (bydliště) Třída Hmotnost
(kg)
1. Nikola Hrušková ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.B 19,70
2. Jakub Hruška ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 6.B 19,30
3. Petr Čiko ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.A 16,50
4. Tereza Dolejšová Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice 4.8 12,20
5. Vašek a Martin Křížovi Dlouhá 243, Koloveč   11,90
6. Jakub Ošmera ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 7.A 10,20
7. Jan a Markéta Příbkovi ZŠ Domažlice, Komenského 17 5.D a 1.D 9,70
8. Sourozenci Blažkovi ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232   9,70
9. Štěpánka Mrázová MěÚ Domažlice   8,20
10. Nikola Šoukalová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.A 7,30
11. Patrik Hradecký ZŠ Domažlice, Komenského 17 4.B 7,10
12. Jitka Uzlíková ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.B 6,40
13. Jakub Krčma ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.B 6,20
14. Kristýna a Magdaléna Kastlovy Těšovice 46   6,10
15. Michal Panoš ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 7.A 3,90
16. Marta Podhorská Kozinova 86 Domažlice   3,70
17. Sourozenci Machovi Vodní ul., Domažlice   3,50
18. Petr a Marie Benešovi Česká Kubice 35   3,40
19. Věra Horáčková Domov pro seniory, Domažlice   3,38
20. Neznámý dárce     3,27
21. Zdena Marešová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.C 3,20
22. Anna Spurná Úboč 23   3,00
23. Kristýna Císlerová Gymnázium J.Š.Baara, 3.8, Domažlice   2,64
24. Anna Konopíková Michlova 610, Domažlice   2,50
25. Petr Duong Šumavská 574, Domažlice   2,10
26. Verunka a Zuzanka Jindřichovy Máchova 149, Domažlice   2,00
27. Jakub Kvítek ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.A 1,90
28. Nikola Hejhalová ZŠ Domažlice, Komenského 17 5.C 1,90
29. Matěj Schrödl ZŠ Domažlice, Komenského 17 3.C 1,90
30. Michal Karolyi Na tržišti 544, Kdyně   1,80
31. Veronika Hulová ZŠ Všeruby 5.tř 1,70
32. Stanislav Černík Nahošice 26   1,70
33. Vojtěch Popelka ZŠ Domažlice, Komenského 17 4.A 1,60
34. Jan Rabušic Havlíčkova 615, Klatovy   1,60
35. Karolína Krejsová Folmava 32   1,50
36. Hanička Phamová Šumavská 574, Domažlice   1,50
37. Honzík a Martin Suchých ZŠ Domažlice, Komenského 17 5. a 2 tř. 1,40
38. Honza a Víťa Märzovi ZŠ Domažlice, Komenského 17 1. a 4. tř. 1,40
39. Eva Dékányová 17. listopadu, Domažlice   1,30
40. Natálie Schambergerová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.A 1,20
41. Jakub Vrba ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 3.A 1,20
42. Martina Kabíčková ZŠ Domažlice, Komenského 17 5.D 1,20
43. Lukáš Hůla ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.C 1,10
44. Ivan Pešek ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.B 1,10
45. Lukáš Liška ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.A 1,10
46. Helena Podsklanová Švabinského 541, Domažlice   1,10
47. Jitka Královcová Stráž   1,10
48. Jakub Anderle ZŠ Domažlice, Komenského 17 5.D 1,10
49. Helenka Andrlíková Tylova 323, Domažlice   1,10
50. Anna Pitterová Kosmonautů 189, Domažlice   1,10
51. Míša Phamová Šumavská 574, Domažlice   1,10
52. Adam Pivoňka Hruškova 509, Domažlice   1,05
53. Luboš Kuboň ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 - 1,00
54. Shelley Ackers ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.A 1,00
55. Lýdie Vítková Kozinova 236, Domažlice   1,00
56. Lucie Paidarová MŠ Poděbradova ul., Domažlice   1,00
57. Martin Kolář ZŠ Domažlice, Komenského 17 6.C 0,95
58. Jan Kalíšek Baldovská 73, Domažlice   0,93
59. Augustin Nový ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.C 0,90
60. Kateřina Váchalová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.C 0,90
61. Anastázie Valečková Gymnázimu J.Š. Baara, Domažlice 1.6 0,90
62. Tomáš Souček Třebnice 63   0,90
63. Michalka Královcová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.B 0,90
64. Tereza Jindřichová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 7.C 0,80
65. Veronika Kouříková ZŠ Domažlice, Komenského 17 4.A 0,80
66. Natálie Kulhánková ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.B 0,80
67. Božena Marková Kunešova 507, Domažlice   0,80
68. Josef Masťák Kunešova 510, Domažlice   0,80
69. Alex Königsmark Fügnerova 227, Domažlice   0,80
70. Zuzanka Andrlíková Tylova 323, Domažlice   0,80
71. Adam Čapský ZŠ Domažlice, Komenského 17 8.C 0,80
72. Lenka Aulická chata, Domažlice   0,78
73. Eliška Schleissová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 3.B 0,70
74. Magdaléna Sladká Pec   0,70
75. Jana Kubrová Chrastavice 108   0,70
76. David Janeček ZŠ Domažlice, Komenského 17 7.B 0,70
77. Tereza Kouříková Vrbova 408, Domažlice - 0,68
78. Anička Hronková ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.C 0,60
79. Jiří a Anna Sladkých Palackého 19, Plzeň   0,60
80. Kateřina Tichá Msgre B. Staška 65, Domažlice   0,60
81. Matěj Plšek ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.B 0,60
82. David a Honza Hafnerovi ZŠ Domažlice, Komenského 17 4.D 0,59
83. Vojta Domanský ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 1.A 0,53
84. Anna Polívková MŠ Milavče   0,52
85. Jiří Navrátil ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 3.A 0,50
86. Gabriela Milsimerová ZŠ Domažlice, Komenského 17 učitelka 0,50
87. Šárka Ledvinová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 5.B 0,44
88. Tomáš Micka ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.B 0,42
89. Romana Kortusová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.B 0,42
90. Simona Šlajsová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 1.A 0,35
91. Kateřina Suchá ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.A 0,35
92. Jiří Polívka ZŠ Domažlice, Komenského 17 6.B 0,34
93. Eliška Schirová ZŠ Domažlice, Komenského 17 1.D 0,34
94. Libuše Wiesnerová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.C 0,32
95. Nikola Borovská ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 7.B 0,30
96. Natálie Krausová Na Tržišti 525 Kdyně   0,29
97. Tomáš Johánek Mrákov   0,26
98. Michaela Husníková ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 3.A 0,23
99. Frank Bartoš ZŠ Domažlice, Komenského 17 5.A 0,21
100. Libuše Jirková Kosmonautů 161, Domažlice   0,19
101. Lucie Hofmeisterová ZŠ Domažlice, Komenského 17 4.A 0,18
102. Lucie Holubová Luční 513, Kdyně   0,16
103. Štěpán Rotternborn ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 4.A 0,14
104. Marie Janderová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 1.A 0,14
105. Barbora Švejnochová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 2.B 0,12
106. Tomáš Feil ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 1.A 0,06
107. Tereza Brožová ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre B.Staška 232 1.A 0,02
Celkový součet: 254,20
         
UMĚLECKÉ VÝTVORY - KOLEKTIVY
Poř. Škola, třída Umělecký výtvor    
1. MŠ Luženice JARNÍ ROZJÍMÁNÍ V PARKU    
2. Resorba s.r.o. ALOBALOVÁ KOULE V ROZKVĚTU    
3. ZŠ praktická Domažlice, pobočka Holýšov BYLO NÁS PĚT    
4. Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem HOVNIVÁL    
5. MŠ Kvíčovice PERNÍKOVÁ CHALOUPKA    
6. ZŠ Prapořiště ALUAUTO    
7. MŠ Kvíčovice KUŽELKY    
8. MŠ Kvíčovice HOUBAŘŮV RÁJ    
9. MŠ Kvíčovice MAMINCE K SVÁTKU    
         
UMĚLECKÉ VÝTVORY - JEDNOTLIVCI
Poř. Jméno Umělecký výtvor  
1. Věra Horáčková DOMAŽLICKÁ BRÁNA    
2. Zuzanka Andrlíková JEŽEK HUGO Z VAVŘINCE    
3. Helenka Andrlíková VÍLA ZUBŘINKA    
4. Štěpánka Mrázová STONOŽKA MNOHOJMENNÁ    
5. Verunka a Zuzanka Jindřichovy KROKODÝL    
6. Martin a Vašek Křížovi ČLOVĚČE NEZLOB SE    
7. Adam Čapský ZEMĚKOULE A MĚSÍC    
8. Natálie Krausová KRÁLÍCI Z KLOBOUKU    
9. Jaroslava Kukačková PRINCEZNIČKA NA BÁLE    
10. Matěj Plšek MEDVĚD    
11. Lucie Paidarová KOČKA S KLUBÍČKY    
12. Míša Phamová PAVOUK    
13. Hanička Phamová ŽELVA    
14. Barbora Švejnochová VEPŘÍK FERDA    
15. Petr Duong RAKETA    
16. Šárka Ledvinová OBLIČEJ    
17. Jan Kalíšek NEZNÁLKOVA RAKETA    
18. Anna Pitterová MISKA S KULIČKAMI    
19. Eliška Schirová SNĚHULÁK

Vytvořeno: 13. 11. 2014
Poslední aktualizace: 29. 11. 2017 10:09
Autor: